Tvorba webových stránek

Hledáte způsob jak zvýšit zisky své firmy? Nevíte jak nejlépe oslovit zákazníka nebo jen nemáte zkušenosti s tvorbou webových stránek? Nechte nás pracovat za vás a ušetříte čas i peníze!
Kvalitní tvorba webových stránek je prvním krokem k úspěšné prezentaci na internetu
Poskytujeme komplexní služby spojené s tvorbou osobních či firemních stránek a e-shopů
Každá webová stránka je šitá na míru přáním a potřebám zákazníka - vy dodáte podklady, my vytvoříme nové stránky podle nejnovějších trendů
Každá webová stránka z naší dílny projde SEO optimalizací, bude tedy dobře vyhledatelná a Vy ušetříte! Více v sekci SEO optimalizace.
Oproti konkurenci nabízíme opravdu nízké ceny

Jak postupujeme při návrhu a tvorbě webu?

1
 
ZADÁNÍ KLIENTA
2
NÁVRH ŘEŠENÍ
3
TVORBA WEBU
4
NAPLNĚNÍ OBSAHEM
5
PŘEDÁNÍ DÍLA
6
SEO, MARKETING

ZADÁNÍ
S klientem si ujasníme jeho záměr, zaměření a cíle budoucího webu, na jakou skupinu lidí bude cílit. Z jasného zadání vznikne krásný a funkční web.

NÁVRH ŘEŠENÍ
Po zadání vytvoříme návrh webdesignu, funkcionalit webu a rozmístění webových prvků tak, aby byl web uživatelsky přívětivý a funkční. Vše průběžně konzultujeme s klientem.

TVORBA WEBU A ZKUŠEBNÍ PROVOZ S ADMINISTRACÍ
Po schválení návrhu klientem začneme pracovat na samotném webu a administračním rozhraní. Vše vždy provádíme online na testovací doméně, zákazník tedy může průběžně sledovat "rostoucí" web. Doba tvorby www stránek závisí na náročnosti zadání, u klasických webů by však neměla přesáhnout jeden týden od návrhu řešení.

NAPLNĚNÍ WEBU OBSAHEM
Po vytvoření administračního rozhraní, kompletní webové šablony již nic nebrání naplnění prezentace obsahem, který se snažíme vždy zpřehlednit.

PŘEDÁNÍ DÍLA
Po kompletaci všech částí webové stránky předáme dokončené dílo klientovi. Zvolené osobě vysvětlíme do podrobna ovládání administračního rozhraní.

SEO, INTERNETOVÝ MARKETING
V průběhu tvoření webové stránky dáváme velkou důležitost SEO optimalizaci. To může ušetřit klientovi v budoucnu mnoho výdajů za různé placené internetové reklamy. Pokud má totiž web dobrou SEO optimalizaci, web se ve vyhledávačích jako Seznam nebo Google zobrazuje na prvních místech a lidé si tak naleznou stránku sami. Zvolené osobě vysvětlím jak psát články tak, aby co nejlépe podporovali SEO a výsledky byly ještě lepší. Dále přiblížíme zákazníkovi internetový marketing

Ukázky realizovaných projektů:


Pokud se zajímáte o vytvoření webových stránek, neváhejte nás kontaktovat:

Jméno
Please type your full name.
Telefon
Please type your full name.
E-mail (*)
Prosím vyplňte Váš e-mail
Předmět
Please tell us how big is your company.
Text

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk